چهارشنبه 2 خرداد 1403 | Wednesday 22 May 2024

معاون امور عمرانی فرمانداری ساوه گفت: نخستین واحد از پروژه‌های نهضت ملی مسکن ساوه تحویل متقاضی شد.

صالح کربلایی حسنی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۹۲ واحد مسکونی در پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر ساوه شامل ۲۲۰ واحد در کوی مهر، ۱۴۴ واحد در بام ساوه، ۱۲۸ واحد ساوه در شهرک علوی از جانب پیمانکاران این پروژه‌ها به کارفرما که ستاد اجرایی فرمان امام(ره) است تحویل موقت شده و آماده تحویل به متقاضیانی است که فرآیند تحویل واحد شامل قرارداد اجاره عرصه، تکمیل وجه اعلامی و تقسیط تسهیلات را انجام دهند.

وی بیان کرد: متقاضیان در صورت طی کردن فرآیند مذکور می‌توانند با مراجعه به اداره راه‌وشهرسازی نامه تحویل واحد مسکونی خود را دریافت کنند.

معاون فرماندار افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مابقی واحدهای مسکونی نیز در حال تکمیل و تحویل به متقاضیان است که این متقاضیان نیز باید با طی فرآیند یاد شده واحدهای خود را تحویل بگیرند.

وی گفت: با حمایت‌ها و پیگیری مسئولان استان و شهرستان روند اجرای پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن ساوه به خوبی در حال انجام است و خدمات مورد نیاز این واحدها شامل آب، برق، گاز و شبکه فاضلاب نیز قبل از تکمیل واحدها تامین شده که همین امر سبب شده که شهرستان ساوه پیشگام ساخت مسکن ملی در استان مرکزی باشد.
 

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group