چهارشنبه 2 خرداد 1403 | Wednesday 22 May 2024

تمامی اخبار

فرمانده انتظامي ساوه از کشف بيش از 7 هزار قرص غير مجاز از يک واحد عطاري و پلمب اين واحد متخلف در اين شهرستان خبر داد.به گزارش خبرگزاري پليس، سرهنگ "مجتبي جمالي" در تشريح اين خبر گفت: در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد با فروشندگان و توزيع کنندگان مواد مخدر و در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي در يک واحد عطاري در شهرستان ساوه اقدام به توزيع و فروش قرص هاي غير مجاز مي کند، بررسي موضوع در دستور کار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: مأموران پليس پس از انجام تحقيقات ميداني و اطمينان از صحت موضوع، با هماهنگي مقام قضائي به محل مورد نظر اعزام شدند.
وي اظهار داشت: در بازرسي از اين واحد عطاري، تعداد 7 هزار و 44 عدد قرص غير مجاز و مقداري شربت متادون کشف شد.
اين مقام انتظامي بيان داشت: در اين خصوص يک نفر دستگير و پس ازتشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد.
فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در پايان با تأکيد بر اينکه مواد مخدر عامل اصلي بسياري از جرائم است، خاطر نشان کرد: امروز دشمن در صدد تخريب بنيان خانواده ها با استفاده از ترغيب نوجوانان و جوانان و گرايش آنان به مصرف مواد مخدر است که به والدين توصيه مي شود با ايجاد يک فضاي صميمي و ارتباط عاطفي در محيط خانواده، از آلوده شدن فرزندان خود به اين بلاي خانمان سوز پيشگيري کنند.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group