پنجشنبه 28 تير 1403 | Thursday 18 July 2024

تمامی اخبار

امام جمعه ساوه گفت: جمعه اول محرم پیام مظلومیت حضرت علی اصغر(ع) کوچکترین رزمنده واقعه عاشورا را به جهان مخابره می‌کند.

شهردار ساوه از تکمیل و افتتاح کمربندی شرق به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های مدیریت شهری در دهه فجر خبر داد.

مدیر کل انتقال خون استان مرکزی با اشاره به اینکه درصد اهداکنندگان خون بین جوانان و بانوان پایین است، گفت: انتقال خون صنعت مادر نظام سلامت است.

بیاییم با حضوری معنادار و پرشور علاوه بر اینکه از انتخابات به عنوان فرصتی برای بالندگی نظام اسلامی استفاده می‌کنیم، خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم و اجازه ندهیم دیگران در سرنوشت ما دخیل باشند.

 

تعاون به عنوان یک بخش مهم از مدیریت اسلامی در آیات و روایات متعدد مورد تاکید قرار گرفته است. جمهوری اسلامی که نشات گرفته از تئوری‌های دین مبین است به صورت واضح و مشخص از این نوع مدیریت در قوانین خود بهره‌ برده، به طوری که در قانون اساسی خود، به صورت رسمی بر این نوع مدیریت تاکید شده است.

جامعه کارگری سربازان خط مقدم و بی‌ادعای جبهه اقتصادی کشور هستند که با وجود مشکلات فراوانی که در حوزه صنفی و معیشتی دارند، اما همچنان در سنگر تولید و اقتصاد کشور چرخ‌های کارخانجات را به حرکت درآورده و نقش موثری در توسعه اقتصادی کشور دارند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه ۱۰ پروژه سازمان پزشکی قانونی در کشور افتتاح می شود که با احداث آنها قریب به ۵۳۰۰ مترمربع، معادل سه درصد به فضای فیزیکی سازمان در کشور اضافه شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ۲ تیر ماه ۱۴۰۳ در آستانه عیدغدیر، همزمان با سراسر کشور ۶ پروژه بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری و بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در ستاد وزارت بهداشت به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

طرح نظارت بر اماکن عمومي در شهرستان ساوه اجرا و يک واحد آرايشگاه زنانه که اقدام به تبليغات نامتعارف در فضاي مجازي مي کرد، شناسايي و پلمب شد .

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group