پنجشنبه 6 ارديبهشت 1403 | Thursday 25 April 2024

امام جمعه زرندیه گفت: هفته فرهنگی شهرستان فرصتی برای معرفی نمادهای فرهنگی و شناساندن و معرفی ظرفیت های فرهنگ غنی و توانمندی های این خطه در حوزه های گوناگون است.

سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان زرنديه از توقيف يك دستگاه خودروي سواري و کشف 37 دستگاه لوازم برقي قاچاق به ارزش تقريبي يک ميليارد و 500 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد.

امام جمعه زرندیه با تاکید بر ضرورت گردآوری و ثبت وقایع و خاطرات انقلاب در این شهرستان گفت: ثبت وقایع و خاطرات انقلاب موجب جریانسازی هویت و انتقال فرهنگ انقلاب خواهد شد.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: دست نوجوان ۱۷ ساله در شهرستان زرندیه به علت انفجار مواد محترقه از مچ قطع شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سازمان برنامه و بودجه طرح آمایش و توسعه شهرستان زرندیه مورد بازنگری قرار می‌گیرد و بروزرسانی می شود.

در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اعتباری بالغ بر ۳۳۵ میلیارد تومان بطور نمادین در شهرستان زرندیه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی با بیان اینکه در استان ‌۷ شهرستان بیابانی است، گفت: زرندیه و ساوه بیشترین مساحت بیابانی استان مرکزی را دارند.

، سینا دودانی پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت هفته منابع طبیعی اظهار داشت: استقلال و امنیت زیستی هر کشور در گرو حفظ منابع طبیعی است، منابع طبیعی بر سه اصل آب، خاک و هوا استوار است و وظیفه و رسالت منابع طبیعی حفظ ، احیا و اصلاح و توسعه است.

سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان زرنديه از دستگيري يک سارق زور گير در اين شهرستان خبر داد.

🔹سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان زرندیه از نجات جان مرد 39 ساله در این بیمارستان خبر داد که به دلیل آسیب شدیدی که بر اثر اصابت چاقو دیده بود امیدی به زنده ماندن او نبود.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group